نقش دستیارهای دیجیتال در زمان کار از راه دور

 1. خانه
 2. دسته‌بندی نشده
 3. نقش دستیارهای دیجیتال در زمان کار از راه دور

نقش دستیارهای دیجیتال در زمان کار از راه دور

همانطور که نیروی کار یا کاربران در حال وفق دادن خود به یک محیط جدید مانند کار از راه دور هستند، بخش شما هم ممکن است فعالانه در حال برقراری ارتباط با آنها باشد.

با توجه به تحولات چشمگیر در نحوه عملکرد سازمانها در این روزها، سؤالات متداولی وجود دارد که بسیاری از رهبران فناوری اطلاعات و منابع انسانی در تلاش هستند تا از آن استفاده کنند، از جمله:

1. چگونه سازمان ما می تواند رشد کند و شرایط را برای اکوسیستم مان راحت تر کند، همچنان که همه در حال مقابله با شرایط عادی جدید هستند؟

2. چگونه می توانیم دسترسی به اطلاعات، خط مشی ها، دستورالعمل ها، سؤالات متداول، معاملات و داده ها را فراهم کنیم، زمانی که اطلاعات تا این حد پویا هستند؟

3. چگونه می توانیم بدون استفاده از منابع بیشتر اطلاعات را در زمان واقعی تحویل دهیم؟

Enterprise Resource Planning

در حالی که هنوز چالشهای ارتباطی پیچیده تری باید توسط انسانها برطرف شود ،اما یک دستیار دیجیتالی می تواند در برخی موارد امدادرسانی کند. شرکتها و سازمانها همچنین ممکن است نیاز داشته باشند که فرایندها و معاملات بیشتر را بصورت آنلاین فعال کرده و آنها را در یک رسانه با کاربری آسان ارائه دهند، روشی که به راحتی قابل دسترسی و مشهود باشد.

در همین راستا، سازمان ها مجبور هستند که نحوه تعامل با مشتریان، پیمانکاران و کارمندان خود و سازمان های بخش دولتی و مؤسسات آموزشی، شهروندان و دانشجویان را دوباره تنظیم کنند. اطلاعات قابل ارائه شامل ارائه اطلاعات قابل اعتماد در مورد دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی در بهترین زمان می باشد. ارائه کمک برای ایجاد یک محیط کار از راه دور، اطلاع رسانی درباره ی تغییرات به روز رسانی شده در سیاست ها و فعال کردن توابع خود سرویس آنلاین یا دسترسی به اطلاعات و فرآیندهای مربوطه از درون سیستمهای سازمان.

قبل از شیوع گسترده ویروس کرونا، چت بات های مبتنی بر هوش مصنوعی یا دستیاران دیجیتال ، در حال تغییر نحوه تعامل با نیازهای مشتریان، کارمندان، شرکا، شهروندان و دانش آموزان بودند. شرکت ها برای ارائه کمک های خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در زمینه های پشتیبانی مشتری، هوش تجاری، ERP، CRM، HR و … از دستیاران دیجیتال استفاده می کردند.

یک دستیار دیجیتال می تواند یک کانال ارتباطی مداوم با کاربران خود برقرار نموده و بتواند تعامل مناسبی را بین کاربران و سیستم های شرکت و نحوه دستیابی به اطلاعات مورد نیازشان، برقرار نماید. مزایای دیگری که توسط دستیاران دیجیتال ارائه می گردند، عبارت اند از:

 • ارائه دستیار مجازی 24×7 که همیشه در خدمت ذینفعان می باشد
 • ارائه دسترسی به اطلاعاتی از کانال های مورد علاقه کاربران مانند Slack، تیم های مایکروسافت، مسنجر و موارد دیگر به کاربران
 • از بین بردن صف انتظار با ساده سازی جستجو در میان کاربران
 • آزادسازی تایم کاری کارکنان به دلیل تمرکز بهتر بر روی چالش ها و موارد پیچیده که ذهن انسان قادر به حل آن می باشد
 • فراهم آوردن روشی معمول و ساده برای دستیابی به اطلاعات در سیستم های Backend مختلف در به هم پیوستن فرایندها
 • مطلع کردن پیش فرض کاربران از تغییرات به وجود آمده در داده ها
 • از آنجاییکه دستیاران دیجیتال AI می توانند نسبت به تغییر داده ها، سازگار باشند، جستجوی داده ها حذف شده و کاربران مجبور به جستجوی داده ها نخواهند بود.
 • کاهش هزینه های مرتبط با عملیات پشتیبانی از طریق سرویس و اتوماسیون

در نتیجه ، دستیاران دیجیتال می توانند ضمن ایجاد کارآیی طولانی مدت برای سازمان شما، به حمایت از نیاز فعلی نیروی کار از راه دور، شهروندان، دانشجویان و مشتریان کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Solve : *
29 × 8 =


فهرست