حذف فایل ها از سیستم کاربران هنگام بروزرسانی ویندوز 10

  1. خانه
  2. دسته‌بندی نشده
  3. حذف فایل ها از سیستم کاربران هنگام بروزرسانی ویندوز 10

حذف فایل ها از سیستم کاربران هنگام بروزرسانی ویندوز 10:

به نظر می رسد هنگام بروزرسانی ویندوز 10، فایل ها از سیستم های کاربران بصورت خودکار حذف می گردد.

با وجود اینکه قرار بود بروزرسانی جدید ویندوز 10 پیشرفت های امنیتی برای کاربران به همراه آورد، با شکست مواجه شد و این امر منجر به ایجاد مشکلات جدی برای کاربرانی شد که این بروزرسانی را انجام دادند.

به گفته مایکروسافت، ورژن جدید بروزرسانی حذف شده است و قرار است که با نسخه جدید بهبودیافته جایگزین شود. اما از آنجاییکه ویندوز 10 بصورت خودکار بروزرسانی می شود، بسیاری از افراد ممکن است نسخه مشکل دار را در سیستم خود دانلود و نصب کرده باشند.

در ابتدا، گزارش های حاکی از این بود که این بروزرسانی شامل موارد و مشکلاتی است که بر روی منوی های سیستم کاربران تاثیر می گذارد. کاربران بیان کردند که منوی شروع یا منوی دسکتاپ آنها به تنظیمات پیش فرض خود بازمی گردد و هرگونه تنظیماتی که بر روی سفارشی کردن منوها انجام می گیرد را از دست می دهد.

اما از آن به بعد مشکلات بزرگ تر و چشمگیرتری به وجود آمده است که کاربران گفته اند فایل هایی که بر روی دسکتاپ وجود دارند، نه تنها مخفی می شوند بلکه کاملا حذف می گردند.

نسخه های جدید بروزرسانی وارد بازار خواهند شد، اما ممکن است کاربران با توجه به مشکلاتی که در بروزرسانی قبلی با آن مواجه شده بودند، همچنان تحت تاثیر قرار گرفته و از بروزرسانی نسخه جدید امتناع کنند.

در آخرین نسخه بروزرسانی ویندوز 10، مشکل دیگری با نام KB4532693 شناخته شد و مایکروسافت اعلام کرده است که آن را با نسخه جدیدتری جایگزین خواهد کرد.

سخنگوی مایکروسافت بیان نمود که: ما با هماهنگی و همکاری شرکای خود روی نسخه بهبودیافته ویندوز 10 کار می کنیم.

این شرکت زمان دقیق آماده شدن نسخه بهبود یافته را بیان نکرد.

مترجم: سعیده محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Solve : *
25 × 13 =


فهرست